WhatsApp
  • 0 (474) 223 75 00

0 (474) 223 75 00

Genel Müdür'den Mesaj Var!

Genel Müdür'den Mesaj Var!

Değerli Misafirimiz,

Ülkemizin tarihi kentlerinden biri olan ve her tarafı tarih ve medeniyet kokan Serhat Şehri Kars’ta ağırlayan GRAND ANi Hotel’e “Hoş geldiniz” demekten ben ve tüm ekip arkadaşlarım büyük kıvanç duyarız.

Otelimiz konsept olarak gerek iş, gerek turistik amaçlı sayısız misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve bulunduğu yer itibariyle memnuniyet ön planda tutulmaktadır. Toplantı vb. Faaliyetleriniz için otelimizde 2 adet tam donanımlı salonlardan birisini tercih ederek işinizi keyifli hale getirebilirsiniz. İster iş, ister gezi amaçlı geliyor olun, GRAND ANi Hotel ekibi olarak burada geçirdiğiniz saatleri sizin için ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir hale getirmek bizim vazgeçilmez amacımızdır.

Misafirimiz olarak kaldığınızda size Türk ve dünya mutfaklarının tadına doyum olmayan eşsiz lezzetlerini ve yerli ve ithal içkilerin en kaliteli örneklerini sunuyoruz. Restorant ekibi sizin gibi değerli konuklarına Kars’ın en seçkin, en temiz, en rahat ve en güler yüzlü hizmetini sunmaya basilica ilkesi olarak benimsemiştir.

Ön Büro ekibimiz haftanın her günü ve 24 saat boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır olarak beklemektedir. Ulaşım konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda veya gezebileceğiniz yerler hakkında fikir almak istediğinizde sizinle içtenlikle ilgileneceğinden emin olabileceğiniz ön büro ekibimize başvurmaktan çekinmeyiniz.

Unutmayın ki bizler sizin için ve işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Size yardımcı olma fırsatını bize vermeniz bizim için onurdur Otelimiz şehrin en önemli kültür ve iş merkezlerine kısa mesafededir. Toplu taşıma imkânlarının yakınlığı sayesinde ve kendi araçlarımız ile şehir merkezine, iş yerlerine, ilginizi çekebilecek mekanlara, alışveriş ve gezi alanlarına ulaşmanız sizin için hiç zor olmayacak.

Doğu’nun Uygar Kenti Kars’a seyahatinizin güzel geçmesini ve konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissetmenizi diliyorum. Ben ve profesyonel ekibim, GRAND ANi Hotel’i tercih ettiğiniz için size çok teşekkür ediyor, bir başka Kars seyahatinizde sizinle tekrar görüşmeyi ümit ediyoruz.

En derin saygılarımla,


Genel Müdür

Genel Müdür'den Mesaj Var!

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ