WhatsApp
  • 0 (474) 223 75 00

0 (474) 223 75 00

Müşteri Görüşleri

H. Çelik - İşadamı 20 Şubat 2021, 17:49

Restorant, resepsiyon, H-K hepinize güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkürler. Tabiki mutfak ekibini unutmamak gerekiyor. Herşey güzeldi. Herkese nişanlımla beni ağırladığınız için teşekkürler. :-)

Ozan Çelik - Müteahhit 31 Ocak 2021, 19:45

Kars'taki iş ve gezi amaçlı yaptığım seyahatte konaklamak için Grand Ani oteli tercih ettim . Çok nezih ve güzel bir otel hizmetlerinden çok memnun kaldım . Gerek güler yüzleriyle gerek hizmetleriyle gerek konfor ve rahatlık bakımından bütün personellerine tek tek teşekkür ediyorum ve Sergen beye ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Khwezay - 10 Ocak 2021, 18:28

Şimdiye kadarki en iyi otantik Türk deneyimi! Muhteşem yemekleri en güçlü noktaları! Her yemek lezzetle doludur, menülerinde aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz geleneksel yemekler vardır ve her öğün güzel ve instagramlanabilir! Otel kendisi rahat. Misafirperverlik açısından personel güler yüzlü ve yardım etmeye isteklidir. Otel çok temiz ve çoğu aktivite vardı. Otel ayrıca şoför hizmeti ve turlar sunmaktadır. Ani harabelerine ve onlarla donmuş göle gitmekten gerçekten keyif aldım. Havaalanına gidiş geliş de kolaylaştı. Sonuç olarak, kesinlikle tavsiye ederim! ❤️❤️❤️ (Orijinal) The best authentic Turkish experience yet! Their amazing food is their strongest point! Every dish is packed with flavour, their menu has endless traditional dishes to choose from and every meal was beautiful and instagramable! The hotel itself is cosy. In terms of hospitality the staff is friendly and eager to help. The hotel was very clean and had most amenities. The hotel also offers a chauffeur service and tours. I really enjoyed going to the Ani ruins and the frozen lake with them. Getting to and from the airport was also made easy. All in all I would highly recommend! ❤️❤️❤️

MELİH CAN - DOKTOR 07 Ocak 2021, 15:32

kars seyatimde grand ani oteli sectim hersey baştan aşağı yenilenmiş çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum hersey için teşekürler resepsiyonda çalışan arkadaşların ilgilerinden dolayı çok teşekür ederim .

CEYDA AKYÜREK - BANKACI 06 Ocak 2021, 13:44

Öncelikle anlatmaya kelimelerin yetmeyeceği sıcak personelinden başlamak istiyorum. Bir sorun olması her ne kadar kaçınılmaz olsa da çalışanların çözüm odaklı olması beni çok memnun etti.Yarım pansiyon şeklinde konaklama yaptım ve iş dönüşü otele gittiğimde sıcacık ortamı ve yemeklerini görünce yorgunluk kalmadı temizlik açısından çok iyiler ve belirledikleri fiyatlara nazaran değerleri daha da yüksek ben memnun kaldım bir daha ki iş seyahatimde kesinlikle konaklayacağım yer grand anidir.

Hilal-Hasan - 04 Ocak 2021, 20:16

Nişanlı olarak yaptığımız ilk tatilimizde bizi güleryüzle saygı ile karşılayan Öncelikle Çetin beye, önbürodaki Sergen beye, resepsiyondaki Betül hanıma, restoranttaki esen hanıma, odamızı Titizlikle temizleyen H-K personeline ve kahvaltı hariç diğer bütün yemekler için ustanıza sonsuz teşekkürler:)) birdaha Kars’a gelsem araştırmadan direk geleceğim yer. Evim gibiydi teşekkürler Grand Ani Hotel ❤️

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Sizde Yorum Yapın