Languages

Öyle bi̇r otel düşünün ki̇ odalari ; şehri̇n tari̇hi̇ enfes atmosferi̇yle ,taşların konuştuğu baltık mi̇mari̇si̇ caddeleri̇yle, sürekli̇ mi̇safi̇rleri̇ne merak uyandiran yapısıyla uyum i̇çi̇nde yaradıldı.

Connection Room

Birbirine bağlı iki odaya sahip bu eşsiz konaklama birimi ,aileler için ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor.

Suit Room

Bir özel tek yatak odası ve oturma alanı olan suit ; ince detaylarla lüks bir şekilde tasarlanıp misafirlerine keyifli vakit geçirme olanağı sunuyor.

Triple oda

Arkadaşça gezilecek şehirler düşünülerek tasarlanmış bu üç ayrı yataklı oda ; misafirlerine rahatlık ve konforlu bir alan sunuyor..

Standart Twin oda

Taşların konuştuğu caddelerde Baltık mimarisi manzarasına sahip iki ayrı yataklı oda ,otelin heyecan veren dengesini gerçek bir zevk duygusuyla dengeliyor .

Standart Double oda

Şehrin Beyaz örtüsünün en güzel sergilendiği oda , iş ve tatil seyahatlerinde misafirlerine dinlenmek için bolca alan sunuyor.

Grandani logo
Grand Ani Hotel Hakkında

Tarihi ipek yolu üzerindeki konumu sebebiyle Ani Krallığı gibi önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan Kars şehri ,bunun yanı sıra 40 yıllık Rus döneminden kalma Ruslar’ın Hollanda’dan getirmiş olduğu mimarlarla şehir planlamasını yapıp Baltık mimarisinin en güzel örneklerini de içinde barındırmasına vesile olmuştur. Bu sebepten dolayı şehir Mezopotamya içinde Avrupa kenti havası oluşturuyor. Bunun yanında yüksek rakımı ve coğrafi ikilimi nedeniyle de kış turizminin de yükselen değeri olmuştur. Ayrı bir değere sahip Çıldır gölü de kışın önemli etkinliklerin yapıldığı bir alan haline gelmiştir. Doğu ekspresi ile beraber şehir önemli bir turizm şehri haline gelmiştir. Grand Ani Hotel her yanı tarih kokan muhteşem şehirde yapmış olduğu güçlü yatırımla beraber hem iş hem de tatil odaklı konaklamaları keyifli hale getirecek birçok olanak sunuyor.Efsanevi hizmet anlayışının yanı sıra ,girişten itibaren zamansız tasarım ve doğal güzelliklerinin bulunduğu alanlarında hem yerel halk hem de ziyaretçiler için önemli bir cazibe merkezi haline gelmiştir. 66 odası bulunan otelin ,Türk ve Dünya mutfağından ürünlere ev sahipliği yapacak restaurantı ,Her türlü alkollü ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu barı , misafirlerin rahatlamaları ve stres atmaları için , içerisinde kapalı havuz ,hamam,sauna,buhar odası,spor salonu, masaj hizmeti barındıran spa bölümü , toplantı ve eğlencelere ev sahipliği yapacak balo salonu,akşam eğlencelerinin vazgeçilmezi Kış bahçesi mevcuttur.Şehir merkezinde bulunmasından dolayı her yere rahatlıkla ulaşım imkanı vardır .

Restoran

Detaylı bilgi

Yöresel ve Dünya mutfağının çarpıcı ve yenilikçi birleşimi Her açıdan düşünülmüş mekanın zarif tasarımı ve ince dekoratif detaylarla bütünleştirilmiş modern zerafetinin yanı sıra ,çok yönlü düzeni sayesinde iş ve seyahat amaçlı konaklayan misafirlerle ,yerel halktan gelen misafirlerine açık,çiftlerin özel akşamlarının vazgeçilmezi olan ; birbirinden eşsiz ürünlerin sunumunun yapıldığı Grand Ani Hotel Restoran’ı gastronomi şehri Kars’ın meşhur yöresel yemeklerinin yanı sıra Dünya mutfağından çıkardığı ürünlerle misafirlerine doyumsuz lezzete sahip ürünler sunuyor.

Spa ve sağlıklı yaşam

Detaylı bilgi

Günün temposuna ara vermek ve kendinizi iyi hissetmek istediğiniz her an için size profesyonel terapistler eşliğinde benzersiz spa ve masaj uygulamaları hazırladık. Birbirinden özel kremlerin kokuları eşliğindeki huzurlu ortamı ve sofistike dekorasyonuyla keyifli anlar geçirerek ruhlarını arındırmak isteyen misafirlerimize özel spa uygulamalarından, Uzakdoğu ve geleneksel Türk masajlarına kadar geniş bir yelpaze sunuyoruz. Yumuşak bir müzik, insanın içini aydınlatan ışık, özel vanilya kokusunun havaya yayılan hafif aroması, doğal taş ve ahşabın duygulara hitap eden dokunuşunu size kendinizi şımartabileceğiniz bir ortamda sunuyoruz. Grand Ani Hotel Spa Bölümü içerisinde ;Türk Hamamı, sauna, buhar odası, Havuz ,Masaj Odası , ve fitness keyfini bir arada bulacağınız siz değerli misafirlerine ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor.

Ziyafet ve Eğlenceler

Detaylı bilgi

Grand Ani Hotel’in eşsiz zerafete sahip olan, her detayı ince ayrıntılarla tasarlanmış 200 kişiye kadar yapılacak etkinliklerde kıymetli misafirlerinin kullanımına sunulacak balo salonudur. İçeriğinde Özel etkinlikler ,sıra dışı düğün organizasyonları ve Toplantı organizasyonları gibi birçok özel etkinliğe ev sahipliği yapacak kadar geniş yelpazede hizmetler sunmaktadır .

Kars

Cumhuriyet Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi No:109 36000 Kars Merkez/Kars

info@grandani.com.tr
+ 90 474 223 75 00